گروه دروازه باستانی کاسپین، معروف به گروه طبیعت گردی »کاسپین» یکی از مجریان تورهای طبیعت گردی  است که از سال 1390 به همت فرزاد جعفری راه اندازی شده است. فرزاد جعفری پیش از آن ۹ سال در شهر گرمسار استان سمنان همراه با آژانس آپامای فعالیت می‌کرد. او هم اکنون مجری برنامه گلگشت و راهنمای محلی شهرستان گرمسار است. پیام احمدی کاشانی، محمد اسدالهی و خانم فرزانه محبی دیگر لیدر های برنامه های کاسپین هستند

فرزاد جعفری

حوزه فعالیت گروه کاسپین که در استان های تهران و سمنان است، به دو قسمت برنامه های حرفه ای ورزشی و گلگشت ومسافری تقسیم میشود. برنامه های حرفه ای ورزشی این گروه که زیر مجموعه وزارت ورزش وجوانان است خود به دو زیر بخش برنامه های حرفهای ورزشی (کوه نوردی حرفه ای) و نیمه حرفه ای ورزشی (کوه پیمایی وپیمایش نیمه حرفه ای) تقسیم می‌شود.

ثبت نام و کنسلی

ثبت نام برنامه های کاسپین کنسلی ندارد. بدین معنی که چهارشنبه زمان ثبت نام است و مسافر با دید باز و مطمئن تصمیم به سفر گرفته ثبت نام می‌کند. شرکت کاسپین برای تهیه مجوز از آژانس و بیمه هنگام ثبت نام عکس کارت ملی مسافرین را نیاز دارد و همه تورها آن‌ها بیمه است.

پذیرایی

خدمات و پذیرایی کاسپین بنا به مکان سفر و میزان طول مدت سفر متفاوت است و معمولا صبحانه با منوی باز و انتخابی است. ناهار در بعضی سفرها بعلت موقعیت جغرافیایی که دسترسی به رستوران نیست از برنامه حذف می‌شود. ولی در دیگر موارد با منوی انتخابی از مسافر پذیرایی میکنیم. عصرانه دایمی بنا به فصل و مکان و نوع برنامه متفاوته تقدیم میشود. تابستان و بهار معمولا با میوه وآبمیوه وکیک و یا چای و نسکافه به همراه کیک، پاییز و زمستان آش و عدسی همراه چای است. البته با توجه به درجه بندی نوع سفر ها سطح بالا یک وعد کاملا خاص میان وعد روزانه هم وجود دارد.

برنامه رفتینگ رودخانه خروشان گروه کاسپین- تابستان 1396

 

راه های تماس

کانال تلگرام کاسپین

فرزاد جعفری (9122320032)

آدرس دفترمرکزی گروه کاسپین: خیابان دماوند ایستگاه داریوش واحد۵/۲ و پلاک ۳۴۱

شماره ثابت دفترمرکزی ۰۲۱۷۷۹۴۴۸۸۰

شماره فکس۰۲۱۷۷۹۴۴۶۱۸