شرکت «آریاناسیر دالاهو» که با نام تجاری دالاهو فعالیت می‌کند، یکی از مجریان تورهای طبیعت گردی است که در سال 1385 تاسیس شده است و مدیریت آن در حال حاضر با کریم شادفر است. وجه تسمیه نام این شرکت واژه کردی دالاهو است که به منطقه‌ای جنگلی-کوهستانی (ازنوع جنگل‌های زاگرسی) در شهرستانی به‌همین نام، به مرکزیت «کرند غرب» از توابع استان کرمانشاه گفته می‌شود.

شرکت دالاهو برای برگزاری تورهای طبیعت گردی داخلی و خارجی مجوز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران را دریافت کرده است. این شرکت تورهای متنوعی از جمله سفرهای اختصاصی برای سازمان‌ها، شرکت‌ها، خانواده‌ها، گروه‌های دوستی و سفرهای ویژه کودکان برگزار می‌کند. به علاوه دالاهو در زمینه‌های رزرو هتل‌های داخلی و خارجی، تهیه و صدور بلیط پروازهای داخلی و خارجی و صدور بیمه‌نامه‌های مسافرتی هم فعالیت دارد.

دالاهو با 26 نفر کارمند ستادی و 115 راهنمای تور از نقطه نظر ابعاد در حال حاضر یکی از بزرگترین برگزار کنندگان تورهای طبیعت گردی است که تا خرداد سال 96، 6851 سفر برای112455 نفر اجرا کرده است.

شرایط و مقررات مهم دالاهو در سفرها

  • لطفا قبل از ثبت‌نام «منشور و قوانین تورهای طبیعت‌گردی دالاهو» را مطالعه فرمایید.
  • برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
  • جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک‌بار مصرف خودداری فرمائید.
  • لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر دالاهو اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
  • جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۱۵ کیلوگرمی مسافرت نمائید.

 

دالاهو مبنای کار خود را بر «شناخت صحبح از میراث طبیعی، تاریخی و فرهنگی ایران‌زمین»، «استفاده صحیح از این میراث» و «احترام به فرهنگ و باورهای مردم بومی» گذاشته است. بیانیه ماموریت این شرکت که در پاییز 1393 به تصویب رسیده است از این قرار است:

«شرکت دالاهو برنامه‌ریز و مجری تورهای طبیعت‌گردی و فرهنگی در تمامی مقاصد گردشگری ایران، اروپا و کشورهای حوزه‌ی قفقاز برای افراد علاقه‌مند به سفر و سازمان‌های هوشمندی است که قصد دوری از زندگی روزمره را دارند. ما معتقدیم کسب رضایت مشتریان و توجه به منافع ذی‌نفعان با بهره‌گیری از مناسب‌ترین تجهیزات سفر و به‌روزترین نرم‌افزارها ارتباطی از عوامل اصلی رشد و بالندگی دالاهو هستند. در این حرکت شرکت تعهدات خود به جامعه را در سایه‌ی ارائه‌ی تصویری صحیح از میراث طبیعی، تاریخی و فرهنگی ایران‌‌زمین، تلاش برای حمایت از جوامع محلی، حفظ محیط زیست و مشارکت در برنامه‌های خیریه محقق می‌سازد. تکیه بر تجربیات چندساله و پیشتازی در معرفی مقاصد جدید، تاکنون افتخار همسفری با ده‌ها هزار نفر را در بیش از سه‌ هزار سفر برای دالاهو به ارمغان آورده است؛ این افتخار با اعتقاد به توانمندسازی، جلب مشارکت و قدردانی از تلاش‌های همکاران در محیطی صمیمی و پویا به دست آمده است.»

 

راه های تماس

سایت دالاهو

اینستاگرام دالاهو

کانال تلگرام دالاهو